Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne
- zdrowe i sprawne ciało, równowaga
i harmonia wewnętrzna.
Nowoczesne, prężnie działające centrum rehabilitacyjno-medyczne, świadczące usługi w zakresie rehabilitacji, odnowy biologicznej oraz opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej.
Poza główną siedzibą w Szczecinku, placówki Reha Medica obecne są w Szczecinie, Białogardzie,
Wałczu oraz Bobolicach.

Ponadto, w ramach Reha Medica w Szczecinku działa strefa medycyny estetycznej HI-TECH - Reha Beauty, oferująca zabiegi odmładzające i rewitalizująca skórę oraz modelujące sylwetkę przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu.
Świadczymy pełen zakres usług rehabilitacyjnych: rehabilitację ortopedyczną, neurologiczną, reumatologiczną, rehabilitacji bólu, rehabilitację dzieci i niemowląt oraz rehabilitację sportową. W Reha Medica znajdziecie Państwo także szerokie menu zabiegowe poprawiające zdolności regeneracyjne organizmu. Sauna, masaże, drenaż limfatyczny, hydroterapia, krioterapia, czyli wszystko to, co pozwali utrzymać ciało w dobrej kondycji.

Reha Medica to także wysoko wykwalifikowany zespół psychologów i psychoterapeutów prowadzących zarówno terapie indywidualne dla dorosłych oraz dzieci, terapie rodzinne oraz terapie grupowe.

Placówki świadczą usługi komercyjnie oraz w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.
Wartości
Wyspecjalizowana
kadra
Zespół Reha Medica to nie tylko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, ale także ludzie traktujący swoją pracę z pasją, nieustannie rozwijający swoje umiejętności, potrafiący budować zaufanie pacjentów dzięki zaanagażowaniu i satysfakcji z efektów terapii.
Indywidualne
podejście
Bez względu na problem, z jakim zgłasza się do nas pacjent, czy to uraz, ból czy problem natury psychologicznej, zawsze projektujemy terapię skrojoną pod konkretnego pacjenta. Schematy tu nie działają. Zawsze szukamy indywidualnych rozwiązań, bo tylko takie pozwolą w jak najkrótszym czasie odzyskać lub poprawić sprawność i zdrowie pacjenta.
Różnorodność
metod terapii
Mamy narzędzia, otwarte głowy i nie wahamy się z nich korzystać. : ) Wykorzystujemy tylko bezpieczne i sprawdzone metody, ale nie przestajemy się rozwijać. Systematycznie zdobywamy nowe umiejętności, dzięki czemu nasz arsenał nieustannie się powiększa, a to z kolei pozwala nam pracować skutecznie i z pasją.
Zespół Reha Medica
Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani lekarze specjaliści, fizjoterapeuci, logopedzi, psycholodzy, psychoterapeuci, którzy pracują z pasją, ponadprzeciętnym zaangażowaniem, z poszanowaniem praw pacjentów.

Indywidualnie projektowane terapie, różnorodność stosowanych metod
oraz komfortowe warunki czynią to miejsce wyjątkowym na mapie naszego regionu.